close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
پک پرندگان خشمگین
loading...

تبادل لینک

پک پرندگان خشمگینعروسک پرنده خشمگین+ مجموعه کلیپ ها و بازی برای تمامی دستگاه ها ( در بسته بندی اختصاصی و شیک )+ انیمیشن دوبله Rioدر سال گذشته ی میلادیبرای دستگاه هایی نظیر آیپاد , گوشی های آندروییدی و پی اس پی یك بازیمنتشر شد كه به شدت مورد استقبال قرار گرفت و به یكی از محبوب ترین بازیها تبدیل شد . شدت استقبال از این بازی به قدری بالا بود كه شركت سازندهتصمیم به ساخت نسخه ی كامپیوتری این بازی گرفت و حالا نسخه مخصوص كامپیوتراین بازی منتشر شده است . نام این بازی محبوب Angry Birds (پرندگانخشمگین) می…

پک پرندگان خشمگین

admin بازدید : 79 جمعه 21 بهمن 1390 : 05:48: نظرات ()

پک پرندگان خشمگین

عروسک پرنده خشمگین

+ مجموعه کلیپ ها و بازی برای تمامی دستگاه ها ( در بسته بندی اختصاصی و شیک )

+ انیمیشن دوبله Rio

در سال گذشته ی میلادیبرای دستگاه هایی نظیر آیپاد , گوشی های آندروییدی و پی اس پی یك بازیمنتشر شد كه به شدت مورد استقبال قرار گرفت و به یكی از محبوب ترین بازیها تبدیل شد . شدت استقبال از این بازی به قدری بالا بود كه شركت سازندهتصمیم به ساخت نسخه ی كامپیوتری این بازی گرفت و حالا نسخه مخصوص كامپیوتراین بازی منتشر شده است . نام این بازی محبوب Angry Birds (پرندگانخشمگین) می باشد و بدون شك اگر تا به حال این بازی رو ندیده باشید باخرید این بازی و نصب آن شما هم از طرفداران پروپاقرص این بازی معتادكننده خواهید شد .

 

چه شما اجرای بازی بر روی      گوشی تلفن تانرا دوست داشته باشید چه نداشته باشید، ممکن است افرادی را ببینید که بهقدری مشغول بازی های خاصی می شوند که دیگر اصلا به اطراف خود توجهی نمیکنند. کدام بازی است که اینقدر مشغول کننده می تواند باشد؟ بازی ” پرندههای عصبانی” اینگونه است.

پک پرندگان خشمگین

بازی پرندگان خشمگین یک بازی مهیج وسرگرم کننده است که پس از ارائه این بازی برای گوشی همراه و تبلت ها رکوردهای فروش شکسته و به یکی از محبوب ترین بازی ها تبدیل شد که دارای 195مرحله جذاب است که ساعت ها شما را به خود مشغول نموده و در جایی که شما باپرندگان خشمگین این بازی باید به جنگ خوک ها رفته و با کمی تمرکز و دقتمراحل را یکی یکی پشت سر گذاشته و البته در هر مرحله با معمایی در نحوهپرتاب مواجه می شوید که همین سبب محبوبیت بالای این بازی شده است.
چنانچه پس از دریافت بازی موفق با اجرای بازی نشدید باید درایور کارت گرافیک      سیستم خود را به روز نمایید

هدف بازی اینست که مجموعه خوک های سبزبتوانند تخم های پرندگان را بربایند. مطمئنا پرندگان از انجام این کاربسیار ناراحت خواهند شد و تصمیم می گیرند با حمله به خوک ها، تخم های خودرا باز پس بگیرند. با استفاده از تیرکمان های دراز، پرندگان خودشان راهمانند مهمات برای خراب کردن سنگرهای خوک ها به سمت آنها شلیک می نمایند.برخی از پرندگان بمب هایی را بر روی خوک ها پرتاب می کنند، همانطور که حدسزده اید بمب ها تخم مرغ های پرندگان می باشند. تعدادی از آنها با برخوردبه موانع منفجر می شوند و بقیه ماجرا… خوب شما خودتان باید بازی را تجربهکنید 

کلیپ های جنجالی پرندگان خشمگین را با کیفیت HD ببینید

کلیپ هایی که در هیچ سایتی یافت نمی شود!

با بهترین کیفیت و در بسته بندی شیک این فروشگاه

به همراه انیمیش Rio دوبله به فارسی

و بازی پرندگان خشمگین برای

OS , Windows XP , Windows 7 , Android , symbian و ..

پک پرندگان خشمگین


داشتن گرافیك بالا نسبت به حجم كم بازی , رنگ آمیزی شاد و كاربرپسند ,داشتن 195 مرحله زیبا و .... از ویژگی هایی است كه چشم بستن روی این بازیرو بسیار سخت خواهد كرد.
موضوع بازی از این قرار است كه پرندگان كوچك و زیبایی در حال زندگی آرامخود هستند كه ناگهان یك روز متوجه میشوند كه تخم هایشان دزدیده شده و باكمی تحقیق متوجه میشوند كه دزد تخم ها خوك هایی هستند كه در همسایگی اینپرندگان زندگی میكنند . و این پرندگان تصمیم به نابودی خوك ها میگیرند تاتخم هایشان را از چنگ خوك ها در بیاورند.
شروع بازی و مراجل ابتدایی به شما یاد خواهد داد كه در این بازی چگونهباید عمل كنید . به دلیل همین آموزشی بودن چند مرحله ابتدایی ممكن است فرضكنید با یك بازی ساده رو به رو هستید.اما اگر چند مرحله جلو بروید متوجهسختی و معماهای پیچیده و شیرین این بازی خواهید شد و باور خواهید كرد كهدل كندن از بازی كاریست بسیار دشوار !

هنگامی که این بازی در ابتدا منتشرگردید، یک نسخه رایگان آن قابل دسترسی بود. به خاطر اینکه این مطلب را منبه شما دیر گفته ام، دیگر نسخه رایگان آن قابل دسترس نمی باشد. بازی پرندههای عصبانی در حال حاضر تنها به صورت نسخه پولی در فروشگاه برنامه هایکاربردی اینتل قابل دسترسی می باشد

پک پرندگان خشمگین


سه درس از بازی پرنده‌های خشمگین!

خبر های مرتبط: فیلم سینمایی          پرندگان خشمگین در راه است! سه بازی جایگزین برای پرندگان خشمگین

پرندگان          خشمگین؛ داستان یک بازی موفق موبایلی بشقاب پرنده برای کمپ شماره ۲ اپل!          ...

        کمتر نوجوان و جوانی است که اهل          موبایل و کامپیوتر باشد و اسم بازی «پرنده‌های خشمگین» را نشنیده باشد!         

        شماهم اگر از آن دسته نوجوانانی هستید که این بازی را انجام داده‌اید و از آنلذت برده‌اید، شاید بد نباشد بدانید که این بازی، نه فقط برای سرگرمی، کهبرای آموزش قوانین فیزیکی ساخته شده است، این هدف آن‌قدر محوری بوده کهاین بازی مشابه‌هایش (مثل «طناب را ببر») را بازی‌های فیزیک‌محور می‌نامند.

        امابه جز سرگرمی و قوانین فیزیک، این بازی درس‌های دیگری هم به علاقه‌مندانشمی‌دهد. با هم سه درس زندگی، از درس‌هایی که پرنده‌های خشمگین به مامی‌آموزند را مرور می‌کنیم.

        درس اول: با دقت برنامه‌ریزی کنیم

        درهریک از مراحل بازی پرنده‌های خشمگین، این‌که چند دقیقه‌ای تامل کنیم وآرایش عناصر صحنه را ببینیم می‌تواند بسیار مفید باشد. شما برای بردنبازی، باید بفهمید خوک‌ها چه‌طور مورد محافظت قرار گرفته‌اند و اگر صخره،مواد منفجره یا موارد دیگری در صحنه وجود دارد که می‌تواند برای پیشبردبازی از آن استفاده کنید، به‌دقت باید دیده شوند.

        اگرشما بخواهید به صورت اتفاقی و بدون هیچ راهبردی فقط پرنده‌ها را پرتابکنید، برای کشتن خوک‌ها فقط باید به شانس و اقبال تکیه کنید، ولی احتمالاًدر این صورت وقت زیادی را تلف خواهید کرد و خسته خواهید شد.

        درمراحل مختلف زندگی هم، اوضاع به همین ترتیب است، مهم‌ترین لحظه در هرمرحله و مشکل، آغاز آن است، یعنی وقتی که شما شروع به برنامه‌ریزی و کشفعناصر پیش رویتان می‌کند. مجموعه‌ها یا افرادی که با عجله از مرحله‌برنامه‌ریزی می‌گذرند برای این‌که وقتشان تلف نشود، معمولاً تمام وقتشان(و حتی بیشتر از وقتشان) را هدر می‌دهند.

        درس دوم: صبور باشیم و باز          فکر کنیم

        خیلیوقت‌ها در حین بازی، من در دام یک استراتژی خاص گرفتار می‌شدم. پرنده‌هارا دقیقاً در همان‌جایی که مرحله‌ قبل پرتاب کرده بودم، پرتاب می‌کردم، وناخودآگاه فکر می‌کردم این تنها راه از بین بردن خوک‌هاست. هربار که شکستمی‌خوردم، دوباره همان شیوه را به کار می‌گرفتم، و طبیعی است که دوبارهشکست می‌خوردم.

        فقطزمانی پیروزی به سراغم می‌آمد که نگاه دیگری به صفحه می‌انداختم، و سعیمی‌کردم به‌شکل متفاوتی به آن نگاه کنم. و این‌گونه بود که بالاخره موفقمی‌شدم همه‌ خوک‌ها را از بین ببرم.

        گاهیوقت‌ها هم مسئله، مسئله‌ خواب‌آلودگی بود، همان مرحله‌ای که را که تمام شببرای گذراندنش تلاش کرده بودم و دائم شکست خورده بودم، وقتی صبح (البتهبعد از آن‌که تمام شب را خواب پرندگان خشمگین دیده بودم) به سراغشمی‌رفتم، به سادگی حل می‌شد.

        درمراحل مختلف زندگی هم، مثل همین قضیه اتفاق می‌افتد، در بسیاری از اوقات،بیشتر از یک روش قابل قبول برای رسیدن به اهداف کوتاه و بلند مدت وجوددارد. بهتر آن است که خودمان را درگیر یک فرآیند واحد یا تکنیک خاص نکنیم،خصوصاً وقتی آن تکنیک یا رویکرد مشکلمان را حل نمی‌کند. بلکه بهتر آن استکه باز فکر کنیم و راه‌های متفاوت را امتحان کنیم. گاهی یک قدم به عقببرداریم و نگاه دیگری به مساله و مشکل بیندازیم، قبل از آن‌که از حل نشدنآن کلافه شویم.

        درس سوم: از منابع موجود،          به صورت مؤثر استفاده کنیم

        بعضیاز پرنده‌ها، با یک ضربه‌ انگشت، به سه پرنده تبدیل می‌شوند، بعضی از آنهابمب می‌اندازند، بعضی دیگر سرعتشان افزایش می‌یابد و برخی دیگر مسیرشان راتغییر می‌دهند، و بالاخره بعضی از آنها هم منفجر می‌شوند. برای موفقیت وپیروزی در بازی باید از این‌که از همه‌ این «استعدادهای» ویژه‌ پرنده‌هااستفاده‌ صحیح و کامل می‌شود مطمئن بود. و نیز باید به تجربه آموخت که کیو کجا باید این استعدادها را شکوفا کرد.

        درهریک از مراحل زندگی یا کارهای گروهی، باید از توانایی‌ها و استعدادهایهریک از افراد تیم به‌صورت کامل آگاه بود، چرا که ممکن است این استعدادهادر زمانی که اصلاً فکرش را هم نمی‌کنید به کمکتان بیاید. وقتی که مسئله‌کاری روزانه و طولانی مدت در میان است، از این امر اطمینان پیدا کنید کهتمام اعضای تیمتان از وقتشان به‌صورت مؤثر برای پیشبرد کار استفادهمی‌کنند. مثلاً آیا واقعاً لازم است که در هر جلسه‌ای همه‌ اعضای گروهشرکت کنند؟

        آیا بهتر نیست برخی از آنان وقت          جلسه را به تحقیق و جست‌وجو برای ایده‌های جدید بگذرانند؟

        اینسه درس، فقط نمونه‌ای از درس‌هایی بود که پرندگان خشمگین به ما می‌آموزند.چه کسی می‌تواند درس‌های دیگری را پیدا کند که از این پرنده‌های عصبانی ومهاجم می‌توان آموخت؟

پک پرندگان خشمگین


قابلیت های کلیدی نرم افزار Angry  Birds:
- دارای 195 مرحله جذاب
- گرافیک بالا و جلوه های زیبای صوتی
- عدم نیاز به نصب و کرک
- بالا بردن قدرت تمرکز
- دارای محیط و مراحل زیبا و جذاب
- سبک بازی :اکشن
- سازنده بازی :Rovio

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS, windows xp &vista&win7, Android, Symbian
Processor: Daul core@3.4 GHz
Memory:512MB
Hard drive: 50 MG<
Video memory:256MG
Sound card:Direct compatible
DirectX:9.0c
DVD ROM Drive

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 81
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 7
 • آی پی دیروز : 3
 • بازدید امروز : 36
 • باردید دیروز : 4
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 43
 • بازدید ماه : 111
 • بازدید سال : 111
 • بازدید کلی : 27,123
 • کدهای اختصاصی
  خرید بک لینک ساخت وبلاگ ساخت وبلاگ تبادل لینک ساخت وبلاگ ساخت وبلاگ دیجی کلاغ خرید اینترنتی خرید خرید بک لینک خرید